Způsoby platby

Fakturu/daňový doklad  posíláme automaticky na e-mail ihned po potvrzení odeslání zboží.

Za zboží můžete zaplatit následujícími způsoby:

 

Dobírka

Zboží hradíte v hotovosti nebo kartou řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli.  Je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Platba kartou je možná pouze u některých dopravních společností, informujte se prosím u kurýra.

 

Hotově

Při osobním vyzvednutí zboží na prodejně. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, co nejpřesněji, ať nedojde ke komplikacím. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Platba bankovním převodem

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, na Váš email zašleme zálohovou fakturu s potřebnými údaji. Prosím, nezapomeňte na správný variabilní symbol, urychlíte tak proces zpracování Vaší objednávky. Po připsání platby Vám bude zboží odesláno a na email obdržíte potvrzení o odeslání Vaší objednávky.

Při platbě převodem předem může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)